Крок до забезпечення житлом вчених – внутрішньо переміщених осіб Прийнято Закон України про врегулювання діяльності переміщених вищих навчальних закладів (наукових установ) Тех, кто столкнулся с нарушениями прав человека на Донбассе, призывают не молчать UkrainianEnglishRussian
Главная » 2017 » Лютий » 2 » Крок до забезпечення житлом вчених – внутрішньо переміщених осіб

Крок до забезпечення житлом вчених – внутрішньо переміщених осіб

01 лютого  2017 р. у Департаменті соціальної політики виконавчого органу  Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації) відбулася зустріч директора Департаменту Юрія Володимировича Крикунова з Головою ГО «Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб» Володимиром Анатолійовичем Устименко та Головою правління ГО «Житлова спілка переселенців» Сергієм Іллічем Морозовим з  питання забезпечення житлом вчених – внутрішньо переміщених осіб.

В ході зустрічі особлива увага була приділена п. 9 проекту Плану заходів Київської  міської державної адміністрації стосовно реалізації  у місті Києві «Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року», затвердженої  Постановою КМУ №1094 від 16.12.2015 р., який було розроблено за ініціативи Володимира Анатолійовича Устименка та  Сергія Ілліча Морозова. Вказаний пункт передбачає заходи щодо будівництва житла для вчених – внутрішньо переміщених осіб на землях, що перебувають у користуванні НАН України та інших наукових установ, що перебувають у віданні НАН України.
Теги: житло для вчених-переселенців
Фотографии по теме
Вчені-переселенці.com.ua © 2015 Хостинг від uCoz