Крок до забезпечення житлом вчених – внутрішньо переміщених осіб Прийнято Закон України про врегулювання діяльності переміщених вищих навчальних закладів (наукових установ) Тех, кто столкнулся с нарушениями прав человека на Донбассе, призывают не молчать UkrainianEnglishRussian
Главная » »

Виставка-дослідження «Іноземні інвестицій в Україну. Кінець XIX ст. – початок XX ст. Частина перша: Бельгія»

У березні 2016 року в Українському домі – міжнародному виставковому і конгрес-центрім. Києва відбулась виставка-дослідження «Іноземні інвестицій в Україну. Кінець XIX ст. – початок XX ст. Частина перша: Бельгія», яку відвідала завідувач відділу проблем інноваційно-інвестиційного розвитку промисловості Підоричева Ірина Юріївна.
Виставка презентувала дослідження на основі документів про іноземні інвестиції в Україну кінця XIXст. – початку XXст. Дослідження руйнує міф про радянську індустріалізацію центру, сходу та півдня України. Проект закцентував увагу на європейській історії розвитку регіону, яка наразі є недостатньо дослідженою та популяризованою. Гірничо-металургійна промисловість Придніпровсько-Донецького краю України завдячує залученню підприємницького капіталу та досвіду з Англії, Франції, Німеччини, Швейцарії. Особливо значним був вплив бельгійського підприємницького капіталу на модернізацію економіки Придніпровсько-Донецького регіону, завдяки чому його називали «Українською Бельгією».
На виставці було представлено майже 250 історичних документів та світлин тих часів, які переконливо відтворили важливий період розвитку українських промислових регіонів.
Проект став можливим завдяки діяльності дніпропетровського мецената Дмитра Піркла, який протягом 2011-2015 років купував історичні документи в Європі. 
Фотографии по теме
Вчені-переселенці.com.ua © 2015 Хостинг від uCoz