Крок до забезпечення житлом вчених – внутрішньо переміщених осіб Прийнято Закон України про врегулювання діяльності переміщених вищих навчальних закладів (наукових установ) Тех, кто столкнулся с нарушениями прав человека на Донбассе, призывают не молчать UkrainianEnglishRussian
Главная » »

Консультації з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку України до 2030 року та 17 цілей сталого розвитку в Україні.

5-6 липня 2016р. відбулися консультації з адаптації та локалізації порядку денного з питань розвитку України до 2030 року та 17 цілей сталого розвитку в Україні.

Організатори: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтримки Системи ООН в Україні.

Мета: стимулювати досягнення спільного розуміння та оцінки цілей сталого розвитку і відповідних завдань, їх актуальності та релевантності в контексті національного розвитку України.  

Результати обговорення будуть інтегровані у національну доповідь щодо цілей сталого розвитку, що об’єднає рекомендації з реалізації цілей в Україні та їх інтеграції у процеси розробки національних планів, стратегій, програм.

У консультації прийняли участь керівники та члени Асоціації вчених-внутрішньо переміщених осіб: В.А. Устіменко, О.Ф Новікова, Ю.С. Залознова, В.І. Ляшенко, І.Ю. Підоричева, Д.Ю. Черевацький.
Фотографии по теме
Вчені-переселенці.com.ua © 2015 Хостинг від uCoz